Menu Close

  Lee Kerde

  Tallinn
  Vastuvõtule registreerimine e-mail: leekerde@gmail.com
  tel: +372 56245700


  Lee Kerde omab väga pikaajalist lastega töötamise kogemust. Lee on õppinud muusikat, kultuuri, koolieelset pedagoogikat ja mänguteraapiat. Ta omab Tartu Ülikooli magistrikraadi koolikorralduses. Hetkel töötab Tallinna Männi Lasteaias direktorina ja FIE-na mänguterapeudina.

    Anne Haagen

    Tallinn
    Vastuvõtule registreerimine
    e-mail:  annehaagen@gmail.com
    tel: +372 564 950 49

    Anne Haagen omab töökogemust kooleelikute õpetajana ja juhina. Ta on õppinud Tallinna Pedagoogikakoolis ning magistrikraadi omandanud Tallinna Ülikoolis. Samuti on Anne Haagen täiendanud ennast erialaselt nii Eestis kui ka välismaal ning läbinud erinevaid koolitusi lapse arengu teemadel.

      Ene Ahas

      Tallinn ja Hiiumaa
      Vastuvõtule registreerimine
      e-mail:  hiiuliine@gmail.com

      Ene kogemus noortega tegelemisel sai alguse vabatahtliku noortejuhina kaitseliidus. Mänguteraapia teenust pakub Ene Hiiuliine Mängukoolis nii Tallinnas kui Kärdlas. Põhitööna tegutseb Ene vandeadvokaadina, olles sptesialiseerunud perekonnaasjadele ja eelkõige alaealiste esindamisele ning tegutseb lepitajana. (veel …)

        Maive Skatškov

        Tallinn
        Vastuvõtule registreerimine. NB! Uute klientide registreerimine toimub iga kuu esimesel päeval.
        e-mail: maivele@gmail.com
        tel: +372 52 76 930

        Maive Skatškov on pikaaegse kogemusega alushariduse pedagoog. Hetkel töötab ta Eralasteaias Midrimaailm pedagoogi, juhiabi ja mänguterapeudina. Lisaks paljudele pedagoogilistele koolitustele on ta läbinud Perekonnastuudio ABX OÜ Psühhoteraapiakoolis „Perekonnapsühhoteraapia alused” kursuse. Tartu Ülikooli täiendõppeprogrammi raames on läbinud mitmeid koolitusi mis seotud leinaga ning pakub esmatasandil nõustamist leinaga toimetulekul. Täpsemalt saab lugeda lasteaia Midrimaailm kodulehelt. Ta on MTÜ Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni asutaja ja juhatuse liige.