Menu Close

  Lee Kerde

  Tallinn
  Vastuvõtule registreerimine e-mail: leekerde@gmail.com
  tel: +372 56245700


  Lee Kerde omab väga pikaajalist lastega töötamise kogemust. Lee on õppinud muusikat, kultuuri, koolieelset pedagoogikat ja mänguteraapiat. Ta omab Tartu Ülikooli magistrikraadi koolikorralduses. Hetkel töötab Tallinna Männi Lasteaias direktorina ja FIE-na mänguterapeudina.

    Anne Haagen

    Tallinn
    Vastuvõtule registreerimine
    e-mail:  annehaagen@gmail.com
    tel: +372 564 950 49

    Anne Haagen omab töökogemust kooleelikute õpetajana ja juhina. Ta on õppinud Tallinna Pedagoogikakoolis ning magistrikraadi omandanud Tallinna Ülikoolis. Samuti on Anne Haagen täiendanud ennast erialaselt nii Eestis kui ka välismaal ning läbinud erinevaid koolitusi lapse arengu teemadel.

      Jana Mikk

      Tallinn
      Vastuvõtule registreerimine
      e-mail:  jana.mikk@icloud.com
      tel: +372 504 4179

      Olen mänguterapeut ja holistiline terapeut. Elu on mind kokku viinud väga huvitavate peredega. Minu tütar on minu kõige suurem õpetaja. Olen eluteel arus aanud, mis on minu tõeline südamekutsumus ja olen teinud suure elumuutuse, mis tõi mind teraapia valdkonda, et saaksin tegeleda nii laste kui täiskasvanutega. Minu pere on väga suur ning seoses sellega olen tegelenud lastega igapäevaselt. Laste kõrval on mulle väga hingelähedane jooga. Kodus on mul 2 kassi ja olen suur loomasõber.
      Õpin Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis mänguteraapia õppes 2. kursusel.

        Ene Ahas

        Tallinn ja Hiiumaa
        Vastuvõtule registreerimine
        e-mail:  hiiuliine@gmail.com

        Ene kogemus noortega tegelemisel sai alguse vabatahtliku noortejuhina kaitseliidus. Mänguteraapia teenust pakub Ene Hiiuliine Mängukoolis nii Tallinnas kui Kärdlas. Põhitööna tegutseb Ene vandeadvokaadina, olles sptesialiseerunud perekonnaasjadele ja eelkõige alaealiste esindamisele ning tegutseb lepitajana. (veel …)

          Maive Skatškov

          Tallinn
          Vastuvõtule registreerimine. NB! Hetkel uute klientide vastuvõtte ei toimu.
          e-mail: maivele@gmail.com
          tel: +372 52 76 930

          Maive Skatškov on pikaaegse kogemusega alushariduse pedagoog. Hetkel töötab ta Eralasteaias Midrimaailm pedagoogi, juhiabi ja mänguterapeudina. Lisaks paljudele pedagoogilistele koolitustele on Maive läbinud kursuse „Perekonnapsühhoteraapia alused” Perekonnastuudio ABX OÜ Psühhoteraapiakoolis ning täiendanud ennast kunstiteraapia alal Põlistarkuste ja Rahvaravikoolis. Tartu Ülikooli täiendõppes on ta läbinud leinakoolitusi, pakkudes vajadusel esmatasandil nõustamist leinaga toimetulekult. Maive on täiendanud end ka Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi kursusel “Lipusüsteem: laste ja noorte lubamatule ja sobimatule seksuaalkäitumisele reageerimine” ning osalenud vägivallaohvri abistamise täiendõppeprogrammis. Täpsemalt saab lugeda lasteaia Midrimaailm kodulehelt. Ta on MTÜ Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni asutaja ja juhatuse liige.