Menu Close

  Ilona Veike

  Pärnumaa
  Vastuvõtule registreerimine
  e-mail:  ilona@onk.ee
  tel: +372 56 924 435


  Ilona Veike on pikaaegsete kogemustega nõustaja ja koolitaja, kes hetkel töötab Pärnu Õppenõustamiskeskuses psühholooogi ja mänguterapeudina ning koolis psühholoogina. Ta on omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis sotsiaalteadustes, spetsialiseerudes lastekaitsele ja sotsiaalpedagoogikale. (veel …)

    Lee Kerde

    Tallinn
    Vastuvõtule registreerimine
    e-mail: leekerde@gmail.com
    tel: +372 56245700

    Lee Kerde omab väga pikaajalist lastega töötamise kogemust. Lee on õppinud muusikat, kultuuri, koolieelset pedagoogikat ja mänguteraapiat. Ta omab Tartu Ülikooli magistrikraadi koolikorralduses. Hetkel töötab Tallinna Männi Lasteaias direktorina ja FIE-na mänguterapeudina.

      Maive Skatškov

      Tallinn
      Vastuvõtule registreerimine. NB! Uute klientide registreerimine toimub iga kuu esimesel päeval.
      e-mail: maivele@gmail.com
      tel: +372 52 76 930

      Maive Skatškov on pikaaegse kogemusega alushariduse pedagoog. Hetkel töötab ta Eralasteaias Midrimaailm pedagoogi, juhiabi ja mänguterapeudina. Lisaks paljudele pedagoogilistele koolitustele on ta läbinud Perekonnastuudio ABX OÜ Psühhoteraapiakoolis „Perekonnapsühhoteraapia alused” kursuse. Tartu Ülikooli täiendõppeprogrammi raames on läbinud mitmeid koolitusi mis seotud leinaga ning pakub esmatasandil nõustamist leinaga toimetulekul. Täpsemalt saab lugeda lasteaia Midrimaailm kodulehelt. Ta on MTÜ Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni asutaja ja juhatuse liige.

        Kadri Rebane

        Võrumaa
        Vastuvõtule registreerimine
        e-mail: kadri12rebane@gmail.com
        tel: +372 526 9318

        Kadri Rebane on senise tööelu pühendanud väikelastega tegutsemisele. Hetkel töötab ta Võru Lasteaias Sõleke eripedagoog-nõustajana ja mänguterapeudina. Tartu Ülikooli täiendõppe programmi raames on ta läbinud koolitusi laste käitumisprobleemide teemal. Kadri omab teadmisi ja kogemusi erivajadustega laste toetamise osas.

          Helen Schvede

          Järvamaa

          Helen Schvede omab pikaaegset lastega töötamise kogemust. Helen on õppinud laste masaaži ja ravivõimlemist ning töötanud Järvamaa Haigla taastusravi osakonnas. Kuna antud töökohal oli vaja pakkuda peredele emotsionaalset toetust, otsustas Helen õppida mänguteraapiat. Mänguteraapia on aidanud Helenil saavutada lastega parema kontakti ning jõuda abivajavate lasteni. Hetkel töötab Helen mänguterapeudina PAIde Lasteaias ja Paide Sookure Lasteaias.

            Eve Laiverik

            Harjumaa (Saku, Saue, Kiili, Keila, Tallinn)
            Vastuvõtule registreerimine
            e-mail: eve.laiverik@gmail.com
            tel: +372 5097782

            Eve Laiverik omab töökogemust koolipsühholoogina, klassiõpetajana, alushariduse pedagoogina. Hetkel töötab ta Saku lasteaias Terake direktorina ja Saku Sofi Lastekeskuses mänguterapeudina. Ta on läbinud Eesti Pereteraapia Ühingu perekonnapsühhoteraapia baaskursuse ning omab Tallinna Ülikooli magistrikraadi koolieelses pedagoogikas ja psühholoogias.

              Liisa Kuusk

              Tartu, Põlvamaa
              Vastuvõtule registreerimine
              Tartu email: info@provida.ee, tel: + 372 5912 7991
              Põlva email: maarjakyla.rehabilitatsioon@gmail.com

              Liisa on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi eripedagoogikas. Alates 2009. aastast on ta olnud seotud SA Maarja Külaga. See on asutus, mis pakub intellektihäirega täiskasvanutele elamis- ja töötamisvõimalusi ning rehabilitatsiooni. Hetkel töötab ta rehabilitatsioonimeeskonnas eripedagoogina. OÜ ProVida Kliinikus on ta eripedagoog ja mänguterapeut, töötades peamiselt erivajadustega lastega. Liisa väärtustab pidevat enesetäiendamist ning on lõpetanud rehabilitatsioonispetsialisti baaskursuse, Hamet hindamismetoodika ja CARe metoodika rakendaja väljaõpped.

                Ene Ahas

                Tallinn ja Hiiumaa
                Vastuvõtule registreerimine
                e-mail:  hiiuliine@gmail.com

                Ene kogemus noortega tegelemisel sai alguse vabatahtliku noortejuhina kaitseliidus. Mänguteraapia teenust pakub Ene Hiiuliine Mängukoolis nii Tallinnas kui Kärdlas. Põhitööna tegutseb Ene vandeadvokaadina, olles sptesialiseerunud perekonnaasjadele ja eelkõige alaealiste esindamisele ning tegutseb lepitajana. (veel …)

                  Tiia Randpere

                  Viljandimaa
                  Vastuvõtule registreerimine
                  e-mail:  tiia.randpere@gmail.com

                  Tiia omab pikaaegset kogemust töötamisel väikelastega. Oma kõrghariduse on ta omandanud Tallinna Pedagoogilises Seminaris. Huvi mänguteraapia vastu on ta saanud laste mängu jälgimisest ja sellest, et lapsi saab mängu kaudu aidata ja toetada. Hetkel töötab ta Paistu Kooli lasteaias rühmaõpetajana, liikumisõpetajana ja vajadusel mänguterapeudina.

                    Karin Küla

                    Pärnumaa (Sindi)
                    Vastuvõtule registreerimine
                    e-mail:  kylakarin@hotmail.com
                    tel: +372 51 485 34

                    Karin on õppinud Tartu Ülikoolis geograafiat. Seejärel töötanud mitmed aastad infosüsteemide ja kaartidega Eesti Energia grupis. Oma õpinguid jätkas ta mänguteraapia alal, tundes selleks üsna tugevat juhatust. Sellest kasvas välja suurem huvi nii mänguteraapia, laste, inimeste kui maailma vastu. Sealt edasi õppis ta ka laste jooga õpetajaks, mis on aidanud luua parema ühenduse elu ja meid ümbritsevaga. Karinil on olnud lastega alati väga hea ja lähedane side ja teda köidab mänguteraapiline mõju nii väiksele kui suurele inimesele.

                      Anne Haagen

                      Tallinn
                      Vastuvõtule registreerimine
                      e-mail:  annehaagen@gmail.com
                      tel: +372 564 950 49

                      Anne Haagen omab töökogemust kooleelikute õpetajana ja juhina. Ta on õppinud Tallinna Pedagoogikakoolis ning magistrikraadi omandanud Tallinna Ülikoolis. Samuti on Anne Haagen täiendanud ennast erialaselt nii Eestis kui ka välismaal ning läbinud erinevaid koolitusi lapse arengu teemadel.

                        Signe Viira

                        Tartu

                        Signe Viira on lõpetanud Tartu Ülikooli koolieelse lasteasutuse õpetaja ning kirjanduse ja kultuuriteaduste bakalaureuseõppe. Hetkel töötab ta Tartu lasteaias Rõõmupesa rühmaõpetaja ning mänguterapeudina.

                          Piret Teas

                          Harjumaa (Nõmme, Saue, Keila)
                          Vastuvõtule registreerimine
                          e-mail:  piret21@gmail.com
                          tel: +372 562 192 90

                          Piret on lõpetanud Tallinna ülikooli magistriõppe, pedagoog nõustaja erialal. Tegelenud pikki aastaid lasteaiaõpetajana Keila lasteaias Miki ja Tallinna lastesõimes Mõmmik.
                          Ta on õppinud mänguterapeudiks, täiendanud end kunstiteraapia alal ja läbinud erinevaid koolitusi laste arengu vallas. Mänguterapeudina võtab Piret lapsi vastu Hiiuliine Mängukoolis.

                            Sirli Kivisaar

                            Tartu
                            Vastuvõtule registreerimine. NB! Hetkel vastuvõtte ei toimu.
                            e-mail: sirli@kivisaar.ee
                            tel: +372 501 1912

                            Sirli Kivisaar on pika koolitajakogemusega terapeut. Hetkel tegutseb ta funktsionaalse toitumise terapeudi ja psühhoterapeudina (s.h. mänguterapeudina) OÜ Via Naturales ning koolitab mänguterapeute OÜ Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis. Ta on MTÜ Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni asutajaliige ja juhatuse esimees.