Menu Close

Mänguterapeutidele mõeldud veebiseminar „Töötamine lapsevanemaga“

19. märts 2021
kell 10.00 – 17.00

Lapsed näevad maailma ja iseennast eeskätt läbi oma vanemate silmade; suurim kingitus, mille lapsele anda saame, on teadlik ning rahumeelne suhtlus nii oma lapse kui ka teda ümbritseva keskkonnaga. Paraku tuleb kasvamise teekonnal mõnikord ette suuremaid või väiksemaid takistusi, millega on lapsevanemal keeruline iseseisvalt hakkama saada ning abi otsitakse teraapiast. Pahatihti  seisavad terapeudid siis silmitsi sõnumiga „Minu lapsel on midagi viga, palun tehke ta korda!”. Ehkki probleemse käitumisega laps on vanemale tõeliseks väljakutseks, on lapsevanema toetus keerulises olukorras lapse jaoks kõige olulisem. 

See koolitus on Sulle, kui Sa mänguterapeudina oled avatud oskuslikumale tööle laste ja lastevanematega. Koolitus annab Sulle võimaluse muuta oma lähenemist holistilisemaks, toetades seeläbi veel enam lapsi, kellega töötad. Kursusel saad teadlikumaks takistustest ja raskustest, mis võivad lapsevanematega suhtlemisel ette tulla ning kuidas antud teemadega tegeleda. Samuti uuritakse kursusel teatud oskusi ja omadusi, mis on vajalikud laste kui ka lastevanematega töötamiseks.  

Koolitust viib läbi Joe Atkinson ÜKst.

Koolitus on inglise keeles järeltõlkega eesti keelde. 

Koolituse hind 45 EUREMTA liikmele 25 EUR

Koolitusele registreerumine: Maive Skatškov maivele@gmail.com, tel +372 5276930

Koolitus toimub veebikeskkona Zoom kaudu. Link koolitusega liitumiseks saadetakse registreerunutele enne koolituse algust. 

Enne, kui Joe õppis õpetajaks, sai ta väljaõppe sõltlastega tegelemiseks ning sealt edasi hakkas teda paeluma mänguteraapia. Ta oli töötanud mänguterapeudina 3-4 aastat, enne kui hakkas otseselt tegelema perede ja laste mentori/konsultandi/juhendajana. 

Joe üks huvivaldkondi on alternatiivharidus ja ta töötab Inglismaal Sudbury Koolis hariduslike erivajadustega laste õppekoordinaatorina (see on kool, kus lapsed oma õppimist ise juhivad). 

Viimastel aastate jooksul on ta üha enam keskendunud tööle lapsevanematega ja ta on sertifitseeritud Kaastundliku küsitleja praktik (Compassionate Inquiry practitioner). Kaastundlik küsitleja on Dr. Gabor Matè poolt välja arendatud psühhoteraapiline lähenemine, mis keskendub sellele, mis peitub selle taga, mida me ümbritsevale maailmale näitame. Joe töötab vanematega terapeutiliselt ja usub, et sel moel töötamine annab peredele väga palju. 

www.joeatkinson.co.uk 

Pilt, millel on kujutatud tekst, isik, väljas

Kirjeldus on genereeritud automaatselt